1 - Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, aksesuarlarını açmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile ve zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz.Öncelikle iade ve değişim nedeninizi detaylı bir şekilde açıklayarak icgiyimshow.com´un müşteri servisi bölümündeki ürün iadesi kısmını eksiksiz doldurun. Ürün veya sipariş ile ilgili durumu ve sebebini mutlaka yazılı, gerekirse görsel olarak açık ve net şekilde belirtiniz.
 
2 - Satış departmanımız iade sebebinizi inceledikten sonra fatura tarihini takip eden yedi (7) gün içerisinde ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olarak iade adresimize tarafınızdan ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Lütfen ürünü, ürün faturanızı (sizdeki bütün kopyalar)  faturanız üzerinde bulunan iade/değişim formunu  da doldurarak kargoya veriniz. 
 
3 - Lütfen dikkat: İç giyim alt parçaları, külot, boxer, slip, bu parçaları içeren sütyen ve gecelik takımlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir. Özel indirimli ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade kabul edilmektedir. 
 
4 - İade kargonuz tarafımıza ulaştığında "İade Formunda" belirttiğiniz e-posta adresinize ürün incelemesinden sonra değişim ve iade durumu hakkında bilgi verilecektir.
 
5 - İade ve değişim şartlarını taşımayan ürün iade talepleri ürün değişimi yapılmadan tarafınızdan ödemeli kargolanacaktır. icgiyimshow.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
6 - Kargo ile iade ve değişimlerde tüm kargo ücreti müşteriye ait olup, karşı taraf ödemeli gönderimler kabul görmeyecektir.
 
7 - Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, icgiyimshow.com tarafından hatalı ürün,hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması halinde madde 2´de ki prosedürü uygulmanız gerekmektedir.Bu tip gönderilerde Kargo ücreti icgiyimshow ´ un anlaşmalı  olduğu  Aras kargo  tarafından gönderildiği takdirde şirketimize ait olacaktır. Aras kargo ile yapacağınız gönderilerde Alıcı Kısmına  Lidya İç Giyim 
 yazmanız  zorunludur. Ürünü İade etmek istemeniz durumlarda ise on beş iş günü içinde ödeme tutarınız 
ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza  yatırılacaktır
 
8 - Defolu, Seri Sonu, İndirim ve Kampanyalı etiketi ile satılan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.
 
9 - Değişim talebinde bulunduğunuz ürünlerin stok dışı veya üretim dışı olması sebebi ile gerekli işlemlerin yapılamaması durumunda ürün bedeli tarafınıza "Hediye Çeki" olarak iletilecektir.